Lenovo Yoga AIO 27-inch All-In-One PC (Windows 10)
Body
| Dimensions (mm) | 614x460x108 (HxWxD) |
| Weight (kg) | 11.64 |
Connectivity
| Bluetooth | Yes - 5 |
| WiFi | Yes - 6 |
Processor
| Processor core count | 8 |
| Model | AMD Ryzen 7 8845HS |
| CPU speed | Up to 5.1GHz |
Display
| Resolution | 2560x1440 |
| Brightness | 350 nits |
| Colour gamut | 95% DCI-P3 |
| HD Ready / Full HD / Ultra HD | Quad HD |
| Screen size | 27-inch |
| Screen type | IPS LCD |
Operating system
| Operating system | Windows 11 Home |
Memory
| RAM | 32GB |
Camera
| Camera type | Removable IR webcam |
| Main camera resolution (MP) | 5 |
| Number of cameras | 1 |
Features
| G-Sync | Yes |
Graphics card
| Memory (MB) | 6000 |
| Model | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
Warranty
| Device warranty | 24 months |
Compatibility
| Compatibility | Windows Hello |
Power
| Power supply |
150W 230W |
Sound
| Speaker type | JBL stereo speakers |
| Sound output | 2x 5W |
Storage
| Hard drive capacity | 1TB SSD |
Interfaces/Ports
| Display port | Yes |
| Ethernet port | Yes |
| Headphone/Microphone | Yes |
| USB port |
1x USB Type-A 3.2 Gen 2 2x USB Type-A 2.0 2x USB Type-A 3.1 Gen 2 1x USB-C 3.2 Gen 2 |